Wydawca treści Wydawca treści

Podziękowanie dla Kapelana Leśników Diecezji Gliwickiej

W dniu 27 sierpnia 2023 roku o godz. 14.00 w Kościele św. Mikołaja w Kozłowie odprawiono Mszę św. dziękczynną w intencji ks. Mikołaja Skawińskiego, wieloletniego proboszcza parafii oraz kapelana leśników diecezji gliwickiej

W trakcie Mszy św. podziękowano ks. Mikołajowi za 30-sto letnią posługę duszpasterską wśród Braci Leśnej i złożono najlepsze życzenia z okazji jubileuszu 45-cio lecia Święceń Kapłańskich oraz 70-tych urodzin. 

W uroczystości uczestniczyli m. in. okoliczni mieszkańcy, emerytowani pracownicy Lasów Państwowych oraz leśnicy z nadleśnictw RDLP w Katowicach, którzy wraz z Zastępcą Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej, Hubertem Wiśniewskim podziękowali ks. Mikołajowi za wieloletnią współpracę, przewodnictwo duchowe, otwarte serce i pomoc w realizacji wielu cennych inicjatyw na rzecz budowania wspólnoty leśników.  

Dyrektor Wiśniewski odczytał list okolicznościowy Dyrektora RDLP w Katowicach, złożył najserdeczniejsze gratulacje z okazji potrójnego jubileuszu oraz życzenia zdrowia, Bożej opieki na każdy dzień oraz siły i wytrwałości w realizacji dalszych planów i zamierzeń.