Asset Publisher Asset Publisher

Targi EXPOHunting

Od 18 do 20 września w Sosnowcu odbędzie się już XI edycja targów EXPOHunting oraz VI edycja targów EXPOShooting.  Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting pozostają niekwestionowanym liderem na targowym rynku w Polsce. Doskonałym uzupełnieniem wydarzenia są Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia odwiedza co roku blisko 15 tysięcy zwiedzających: dystrybutorów i klientów indywidualnych. To pasjonaci, dla których łowiectwo, strzelectwo czy aktywność outdoorowa to coś więcej niż hobby! Miłośnicy wypraw w teren docenią liczne propozycje sprzętu outdoorowego, survivalowego oraz akcesoriów. Będzie można także podziwiać unikatowe i praktyczne wyroby knifemakerów.

Dzięki obecności i wsparciu patronów i partnerów, targi będą obfitować w bogaty program atrakcji. Przez trzy dni scena będzie tętnić życiem, a zwiedzający będą mieć szansę obejrzeć prezentację ptaków drapieżnych, wysłuchać koncertów muzyki myśliwskiej, czy dowiedzieć się więcej o wabieniu jeleni i drapieżników. Wystawcy i partnerzy zaprezentują wystawy trofeów, również egzotycznych, oraz fotografii. Ciekawą ofertę edukacyjną i przyrodniczą z pewnością zapewnią przedstawieciele Lasów Państwowych oraz Polskiego Związku Łowieckiego.

W strefie EXPOShooting pojawią się stowarzyszenia promujące strzelectwo sportowe, a także zajmujące się popularyzacją wiedzy o broni. Na wystawach zostanie zaprezentowana broń czarnoprochowa, historyczna oraz kolekcjonerska. Nie zabraknie stoisk ASG, a także strzelnicy, na której można będzie spróbować swoich sił w strzelaniu do nieruchomych celów z replik różnego rodzaju broni. Zwiedzający będą mogli się sprawdzić także na strzelnicach laserowych i łuczniczych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.