Asset Publisher Asset Publisher

Finał „Bożonarodzeniowej gałązki”

W Ośrodku dla osób niepełnosprawnych w Borowej Wsi, gdzie odbyły się warsztaty robienia stroików świątecznych dla podopiecznych Stowarzyszenia Tur Borówka, miało miejsce niecodzienne spotkanie.

Przygotowane podczas świątecznych warsztatów, zostały przekazane pracownikom RDLP w Katowicach. Cieszyły oko i sprawiły świąteczną radość zdobiąc nasze stoły. W zamian, aby wspomóc działalność stowarzyszenia, leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach zebrali datki, które dyrektor Arkadiusz Wojciechowicz przekazał podczas wizyty w Ośrodku.

- To było wspaniałe spotkanie. Po chwili rozmowy z Dyrekcją Ośrodka zabraliśmy naszych gości na zwiedzanie domu, w którym mieszkają nasi podopieczni. Był też czas na rozmowy, wzajemne poznawanie się i snucie planów na przyszłość. Nasza współpraca z RDLP w Katowicach trwa już od 2014 roku i mamy nadzieję, że będzie się dalej pięknie rozwijała. Za wszelkie wsparcie i dobro jakie do tej pory otrzymaliśmy z serca bardzo dziękujemy! – powiedziała na koniec Alicja Piasecka – opiekunka i jednocześnie sekretarz Stowarzyszenia Tur Borówka.

więcej na: www.turborowka.pl