Asset Publisher Asset Publisher

Podziękowanie za wieloletnią pracę

W dniu 7 czerwca br. w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego pożegnano dwóch pracowników Nadleśnictwa Sucha odchodzących na emeryturę - Pana Henryka Hadkę oraz Pana Artura Kaczmarczyka.

Pan Henryk Hadka przepracował w Nadleśnictwie Sucha blisko 42 lata, z czego przez prawie 20 lat pełnił funkcję sekretarza. Od początku zatrudnienia był aktywnym członkiem związku zawodowego NSZZ „Solidarność” i nieprzerwanie od 1995 roku sprawował funkcję Przewodniczącego związku w nadleśnictwie.

Z kolei Pan Artur Kaczmarczyk przepracował w Nadleśnictwie Sucha blisko 45 lat na stanowisku podleśniczego, leśniczego ds. lasów nadzorowanych i ponownie podleśniczego. W 1985 roku ukończył studia inżynierskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Był członkiem związku zawodowego NSZZ „Solidarność” od początku jego istnienia.

W spotkaniu uczestniczył Damian Sieber, Dyrektor RDLP w Katowicach, który podziękował pracownikom za wieloletnią pracę i służbę na rzecz zachowania naszej ojczystej przyrody oraz rozwoju Lasów Państwowych, a także wieloletnią działalność społeczną w związku zawodowym NSZZ „Solidarność”.

Pracownicy otrzymali również gratulacje, podziękowania oraz najlepsze życzenia od Tadeusza Kosmana, Nadleśniczego Nadleśnictwa Sucha i załogi nadleśnictwa.