Lista Aktualności Lista Aktualności

Nadleśnictwo Sucha Przyjacielem Zamana Group

Tegoroczna Gwiazda Południa była już 3 z kolei organizowaną przez Zamana Group edycją maratonu rowerowego, którego trasy biegły między innymi po terenie Nadleśnictwa Sucha.
Po trzech latach współpracy przyszedł czas podsumowań.

W dniu 31.08.2018 r. gościliśmy w naszym nadleśnictwie Pana Cezarego Zamanę - organizatora zawodów, który wręczył Nadleśniczemu Tadeuszowi Kosmanowi statuetkę „Przyjaciel Zamana Group” oraz podziękował za bardzo dobrą trzyletnią współpracę
w udostępnieniu jakże atrakcyjnych terenów Nadleśnictwa Sucha na przejazd uczestników wielodniowego maratonu MTB Gwiazda Południa. Ponadto dodał, że na każdym szczeblu Nadleśnictwa pomoc była bardzo przyjazna. Zaczynając od leśniczych, którzy zadbali, by ewentualna ścinka drzew nie kolidowała z trasą maratonu. Następnie działu technicznego, który pomagał w przygotowaniu odpowiednich map i dokumentacji pozwalającej uzyskać zgodę na przeprowadzenie imprezy i kończąc na Panu Nadleśniczym Tadeuszu Kosmanie, który ma tak zgrany zespół pracowników Nadleśnictwa Sucha. – W tak dobrej atmosferze chce się dalej pracować nad rozwojem Gwiazdy Południa 2019  – podsumował.

My również dziękujemy i życzymy teamowi Zamana Group powodzenia w organizacji kolejnych edycji maratonu i mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca nadal będzie układała się tak dobrze, jak do tej pory.