Lista Aktualności Lista Aktualności

EXPOHunting

O czym szumią knieje i co w trawie piszczy? Dowiemy się między 4 a 6 kwietnia 2014 r. na Targach EXPOHunting!

 

Jak poznać tradycje łowieckie? Jak odpowiednio przygotować się na wyprawę do lasu? Gdzie znaleźć najbogatszą ofertę nowych produktów? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy na Międzynarodowych Targach Łowieckich EXPOHunting, które odbędą się już po raz piąty w Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 4-6 kwietnia 2014. EXPOHunting to obecnie największe targowe wydarzenie w Polsce, na którym spotykają się sympatycy łowiectwa i miłośnicy przyrody nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Dyrektor Generalny Lasów Państwowych objął honorowym patronatem tegoroczną edycję Targów EXPOHunting.

Liderzy rynku prezentują tu swoją ofertę z zakresu broni, amunicji, odzieży i obuwia, optyki, noży oraz akcesoriów przydatnych każdemu myśliwemu. Nie brakuje ofert biur polowań i pracowni preparatorskich. Zainteresowaniem cieszy się również oferta motoryzacyjna oraz łucznictwo.

Targi EXPOHunting stworzyliśmy z myślą o braci łowieckiej, widząc, jak prężnie rozwija się polski rynek – liczba myśliwych co roku sukcesywnie wzrasta, a wraz z nią popyt na produkty i usługi związane z wykonywaniem polowania. W samym woj. śląskim i ościennych działa ponad 700 kół łowieckich z 2,5 tys. na obszarze całego kraju. To 24 tysiące zrzeszonych członków [ze 113 tys. w kraju], polujących na obszarze ponad 5,5 mln ha obwodów łowieckich. Doskonała lokalizacja - bezpośrednia bliskość dwóch lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej sprawia, że EXPOHunting chętnie odwiedzają również goście ze Słowacji, Ukrainy, Węgier i Niemiec - mówi Agnieszka Miklas, Dyrektor Targów - Bardzo ważnym atutem jest też wiosenny termin EXPOHunting. Kwiecień jest miesiącem, kiedy prawdziwy myśliwy tęskni już za łowiskiem. To okres, w którym nie poluje się nawet na lisy a do rozpoczęcia sezonu polowań na rogacze jest jeszcze miesiąc - to zatem idealny czas na „odświeżenie" swojego ekwipunku bez konieczności dylematu, czy wybrać się do lasu, czy spotkać z kolegami z koła podczas Expo Hunting.

EXPOHunting w 2013 odwiedziło ponad 7 tysięcy zadowolonych zwiedzających z kraju i zagranicy. Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta Wystawców, ale i rekordowy program blisko 40 wydarzeń dla gości targowych. Na powierzchni ekspozycyjnej większej o 31% w porównaniu do roku ubiegłego, a jednocześnie 7-krotnie większej w stosunku do pierwszej edycji wydarzenia, swoją ofertę przedstawiły 142 firmy z 8 krajów, reprezentujące blisko 300 światowych marek. To najkrótsze podsumowanie imprezy.

Rok 2014 roku zapowiada się równie interesująco.  Udział w targach zadeklarowały już nie tylko firmy krajowe, ale i z Niemiec, Republiki Czeskiej, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Włoch czy Namibii. Producenci i dystrybutorzy, prezentujący ofertę podczas Targów EXPOHunting, osiągają z roku na rok  coraz większe wymierne korzyści sprzedażowe i bardzo chętnie uczestniczą w kolejnych edycjach wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

www.expohunting.pl

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting, 4-5-6 kwietnia 2014 r.

Lokalizacja wydarzenia:

EXPO SILESIA - ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec