Wydawca treści Wydawca treści

Narada głównych księgowych jednostek organizacyjnych RDLP w Katowicach

W dniach 18-20 października br. w RLOEE „Leśnik” w Ustroniu-Jaszowcu odbyła się narada głównych księgowych jednostek organizacyjnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach.

Kierownicy Działów Finansowo-Księgowych poszczególnych jednostek spotkali się, żeby omówić bieżące sprawy oraz między innymi tematy z zakresu ksiąg podatkowych, przygotowań do zamknięcia roku 2023 w rachunkowości i ujednolicenia księgowań pewnych zdarzeń gospodarczych.

Miłym akcentem w trakcie narady było podziękowanie za współpracę wieloletniej księgowej Nadleśnictwa Wisła - Pani Urszuli Podżorskiej, która zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na emeryturę.

Dyrektor RDLP w Katowicach, Damian Sieber wraz z delegacją pracowników złożyli serdeczne gratulacje Pani Urszuli, życząc jej dużo zdrowia, radości i korzystania w pełni z życia na zasłużonej emeryturze.

Pani Urszula Podżorska przepracowała w Nadleśnictwie Wisła ponad 35 lat, w tym na stanowisku głównego księgowego blisko 21 lat. Przez te wszystkie lata pracy uczestniczyła w wielu znaczących przemianach gospodarczych i organizacyjnych w Lasach Państwowych. Zawsze służyła pomocą innym oraz wykonywała swoje obowiązki z należytą sumiennością.