Wydawca treści Wydawca treści

IX Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej

IX Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej już za nami. Tytuł Mistrza Polski drugi rok z rzędu wywalczyła reprezentacja RDLP w Zielonej Górze. Drużyna katowickiej dyrekcji zajęła 11. miejsce.

16 ekip z dyrekcji regionalnych i drużyna Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przez 3 dni walczyło o miano Mistrza Polski Leśników w Piłce Siatkowej. Tytuł mistrza obroniła drużyna z Zielonej Góry, pokonując w finale Białystok. Trzecie miejsce na podium zajęła RDLP w Szczecinie. Reprezentacja RDLP w Katowicach była 11.

- Poziom tegorocznych zawodów był bardzo wyrównany, o zwycięstwie często decydowały tie-breaki (sety decydujące). Z Wałbrzycha wróciliśmy silnie zmotywowani do jeszcze intensywniejszych treningów i walki o medale za rok. - mówi Piotr Chrzęszczyk, kapitan reprezentacji RDLP w Katowicach.

Gościem specjalnym wydarzenia był Krzysztof Ignaczak, Mistrz Świata i Europy, wielokrotny Olimpijczyk i Reprezentant Polski.

IX Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej odbyły 29 listopada – 2 grudnia br. w Wałbrzychu (RDLP we Wrocławiu). Organizatorem kolejnych jubileuszowych zawodów będzie RDLP w Poznaniu.