Lista Aktualności Lista Aktualności

VIII Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHUNTING 2017

WIELKIE ŁOWY W TARGOWEJ KNIEI

Sosnowiec już po raz ósmy stanie się miejscem spotkań łowieckiej braci i leśników, a to za sprawą Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting, które odbędą się od 7 do 9 kwietnia. To doskonała okazja do spotkań myśliwych z Polski i z zagranicy oraz promocji łowiectwa wśród szerszej publiczności. Wśród wystawców ponownie znajdą się producenci i dystrybutorzy prezentujący broń, amunicję, akcesoria oraz odzież i sprzęt outdoorowy. Ekspozycję uzupełnią liczne atrakcje, a w targowej kniei każdy znajdzie coś dla siebie.

Najbliższa edycja EXPOHunting odbędzie się z Targami EXPOShooting, a tym samym tematyka ekspozycji zostanie poszerzona o ofertę dla osób zainteresowanych strzelectwem, nie zabraknie propozycji z zakresu militariów czy survivalu.

Na targowy sukces EXPOHunting składa się nie tylko atrakcyjna oferta 200 Wystawców z kilkunastu krajów, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących, który pozwala myśliwym na zdobycie wiedzy i nowych doświadczeń. Dla osób nie związanych z łowiectwem jest to natomiast doskonała okazja do poznania jego bogatych tradycji.

Wśród atrakcji znajdą się m.in. wystawy przyrodnicze i trofeów myśliwskich z różnych zakątków świata, wystawy kolekcjonerów, czy koncerty muzyki myśliwskiej i prezentacje sygnałów łowieckich. Jak co roku, szeroką publiczność przyciągnie pokaz ptaków drapieżnych oraz II Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich. Dla tych, którzy chcą się „sprawdzić", partnerzy targów przygotują strzelnice łucznicze i laserowe. Nie zabraknie konkursów dla zwiedzających – m. in. wiedzy myśliwskiej. Na targowej scenie zagoszczą także pokazy mody myśliwskiej, prezentacje nowych produktów, pokazy wabienia jeleni i konkursy dla zwiedzających.

Więcej informacji na www.expohunting.pl.

Zapraszamy!

Materiały do pobrania