Lista Aktualności Lista Aktualności

Świąteczne gyszynki z Radiem Piekary

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność zorganizowania wspólnej akcji choinkowej z Radiem Piekary. Być może stanie się to już coroczną tradycją?

Pierwsza taka akcja miała miejsce w zeszłym roku i cieszyła się dużym powodzeniem, więc postanowiliśmy to powtórzyć.

Organizatorem akcji było śląskie Radio Piekary, a Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach była partnerem akcji. Od 17 do 21 grudnia można było spotkać leśników z Nadleśnictw: Brynek, Katowice, Rudziniec, Siewierz i Świerklaniec w wybranych centrach handlowych Śląska i Zagłębia. Podczas akcji odbywały się koncerty śląskich gwiazd, podczas których wspólnie kolędowaliśmy, organizowaliśmy quizy i konkursy, za udział w których można było otrzymać pachnącą, zieloną choinkę od leśników wraz z "Certyfikatem Magicznych Świąt". Ponadto Radio Piekary rozdawało płyty "Świąteczne Gyszynki Radia Piekary 2017", na których opróćz tradycyjnych kolęd i pastorałek znalazły się także życzenia naszego dyrektora Wiesława Kucharskiego i kolędy zagrane na rogach myśliwskich przez Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Katowicach.

Podczas akcji, na leśnych stoiskach można było wykonać samodzielnie świąteczny stroik - drewniane "plasterki", szyszki, mech, wstążeczki, drewniane ozdoby, klej i wyobraźnia stworzyły niepowtarzalne, małe dzieła sztuki.

Przygotowane stroiki i zielone choinki pewnie już pachną w Waszych domach i przypominają, że coraz bliżej święta. Chcemy tutaj podziękować Radiu Piekary za zaproszenie nas ponownie do wspólnego przedsięwzięcia, naszym koleżankom i kolegom z nadleśnictw za przygotowanie stoisk i drzewek świątecznych i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Zdjęcia pochodzą z profilu Radia Piekary na Facebooku, który możecie Państwo zobaczyć (i polubić!) TUTAJ!