Lista Aktualności Lista Aktualności

Modernizacja Roku

Do Finału XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." została zakwalifikowana modernizacja siedziby Nadleśnictwa Zawadzkie - zapraszamy do oddawania głosów

Nadleśnictwo Zawadzkie bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku. W tegorocznej edycji zgłoszono modernizację siedziby nadleśnictwa w kategorii: obiekty użyteczności publicznej. Wystartowało również głosowanie  internetowe, w którym niezależnie od werdyktu jury, wybór najlepszej modernizacji powierzany jest internautom. Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do udziału w internetowym Plebiscycie Konkursu i do oddawania głosów na nasz obiekt, który po modernizacji jest piękną perełką na Ziemi Strzeleckiej - wartą odwiedzenia.

Aby zagłosować należy kliknąć na poniższy link:

http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/0ca0435b-f1c5-4477-888b-233ebfc91681/2/objects/467b2ef9-ca62-4adc-89f9-ec45c8c6b8db/view

Ważne: Aby zakończyć głosowanie należy wejść na podaną w głosowaniu skrzynkę mailową, otworzyć wiadomość otrzymaną automatycznie z biura konkursu Modernizacja Roku i kliknąć w przesłany link.

Głosy można oddawać raz na dobę. Ponowne głosowanie z tego samego konta jest możliwe po 24 godzinach. Warto o tym pamiętać, gdyż podawanie swojego maila przy każdym głosowaniu zwiększa szanse na wygranie cennych nagród przewidzianych dla głosujących internautów.